Hockey Talent Academy nabízí specializovaný tréninkový program zaměřený na rozvoj hráče bez ohledu na klubovou příslušnost od 5 do 18 let věku. Vytváří jim co nejoptimálnější podmínky pro další rozvoj, organizuje pro ně výuky zaměřené na všechny hokejové dovednosti, vícedenní tréninkové kempy, utkání či turnaje. Projekt se zabývá i testováním s návrhem individuálního plánu z hlediska jednotlivých dovedností, kondice, taktiky, ale i celkového rozvoje osobnosti hráče. Součástí programu je i poradenská činnost v oblasti výživy, doporučení sportovního vybavení nebo zdravotní péče. Za deset let prošlo HTA v Česku, v Itálii, v Německu, v Polsku, na Slovensku a ve Slovinsku před sedm tisíc hráčů a hráček. Na trénincích se podílí odborní a studovaní trenéři, ale také bývalí špičkoví hokejisté, mnozí prošli zámořskou NHL či evropskými soutěžemi.

Na evropské programy Hockey Talent Academy navazuje celoroční projekt se sídlem v Telči, který se skládá z žákovských akademií (9-11 let), pro sezónu 2019/2020 se připravuje otevření kategorie 12-14 let. Hlavním bodem je program pro talentované hráče ve věku 14 až 18 let, má je provést přes kritické období puberty a dobře je připravit na vstup do vrcholového hokeje. Nabízí optimální podmínky nejen pro hokejový růst, ale i pro studium, ubytování či stravování. Hráči studují na sloučeném Gymnáziu Otokara Březiny a Střední odborné škole Telč, jde o ekonomický směr se sportovním zaměřením, obor management sportu a trenérství.

Choose your language

 

We are searching for our representative for this countries – RUS, FIN, SWE, SUI, USA, CAN, PL, HUN, FRA, NOR, DEN, GB, BLR, UKR, LAT, KAZ, LIT, GBR, ROM, BGR, CHN, NLD. We will provide you with our complete know-how including use of our trademark, coach’s training, complete training programs with newest knowledge in ice hockey and original training aids.

Contact: info@hockeytalent.cz, +420 702 131 647