WTT 2019 - U9 / 1. - 2.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U9 / 1. - 2.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
Hungary Talent Prague Select
Enjoy Hockey Dragons Slovenia
Slovak Vampires Crazy Hockey
Smarthockey CVB Chomutov
East select West select
       
Datum / 1.4.2019 World Talent Tournament 2019
9:00 - 9:45 Hungary Talent 8 : 7 Enjoy Hockey
Prague Select 5 : 15 Dragons Slovenia
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 Slovak Vampires 12 : 7 Smarthockey
Crazy Hockey 8 : 9 CVB Chomutov
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 East select 5 : 8 Hungary Talent
West select 15 : 7 Prague Select
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 7 : 6 Slovak Vampires
Dragons Slovenia 6 : 1 Crazy Hockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Smarthockey 7 : 8 East select
CVB Chomutov 5 : 7 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Hungary Talent 8 : 10 Slovak Vampires
Prague Select 8 : 6 Crazy Hockey
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 10 : 5 Smarthockey
Dragons Slovenia 12 : 6 CVB Chomutov
       
Datum / 2.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:45 Slovak Vampires 11 : 2 East select
Crazy Hockey 6 : 14 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 Smarthockey 2 : 11 Hungary Talent
CVB Chomutov 3 : 10 Prague Select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 East select 5 : 10 Enjoy Hockey
West select 13 : 5 Dragons Slovenia
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 Smarthockey 13 : 14 Crazy Hockey
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Hungary Talent 8 : 4 CVB Chomutov
Prague Select 8 : 9sn East Select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Slovak Vampires 11 : 5 Dragons Slovenia
West Select 5 : 6 Enjoy Hockey
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 CVB Chomutov 8 : 7 Prague Select
Hungary Talent 5 : 10 East Select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 Dragons Slovenia 7 : 6 West Select
Slovak Vampires 11 : 6 Enjoy Hockey
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

 

Celkové umístění:

1. Slovak Vampires, 2. Enjoy Hockey, 3. Dragons Slovenia, 4. West Select, 5. East Select, 6. Hungary Talent, 7. CVB Chomutov, 8. Prague Select, 9. Crazy Hockey, 10. Smarthockey 

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Jan Anděl (Smarthockey)

Nejrychlejší bruslař: Leo Švajda (Slovak Vampires)

Nejlepší vedení kotouče: Oldřich Kubík (Prague Select)

Soutěž brankářů: Šimon Hněvkovský (Crazy Hockey)

Soutěž nájezdů: Jakub Řehoř (Enjoy Hockey) 

 

Číst 3104 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink