Vytisknout tuto stránku

Stipendium Martina Nečase

PODPORA TALENTOVANÝCH HRÁČŮ

NECImAsi před 10 lety jsem poprvé uviděl malinkého hráče s #5 na zádech jak hraje proti nám ve finále jednoho z turnajů. Ohromil mě svým potenciálem a vůbec poprvé jsem se rozhodl někomu nabídnout spolupráci, prostě takové první HTA STIPENDIUM. Mnoho lidí kolem mě to nechápalo proč zrovna jeho chci podpořit a vyvrcholilo to na campu v Jihlavě, kdy se řada trenérů (zároveň bývalých profesionálních hráčů) z našeho projektu pustila do argumentace, že podporuji hráče který je malý, fyzicky slabý, bez potenciálu a že v projektu je mnoho hráčů daleko lepších, vyspělejších, které bych měl spíše podpořit. Zhádali jsme se u toho, použil jsem tenkrát slova, "že mi to jednou vrátí", což vyvolalo u většiny trenérů úsměv....  Vsadil jsem tehdy na malého kluka, kterému jsem nejvíce věřil a udělal z něho tvář projektu. Nikdy jsem ho nevyměnil a vždy snil o tom, že ho uvidím v profesionálním hokeji. A světe div se, on mi to VRÁTIL!!! Ten klučina se jmenoval Martin Nečas... Proto jsme po něm stipendium pojmenovali...

necasnhlKaždý rok podporujeme řadu talentovaných hráčů v rámci programu HTA STIPENDIUM a nejinak je tomu i letos. Do projektu jezdí čím dál, tím více hráčů a není úplně jednoduché vybrat. U věrnostního stipendia je jasně dané kritérium a to hodnota odebraných výuk a věrnost projektu. Naopak u výkonnostního stipendia je jediným ukazatelem dovednostní úroveň a "výkonnost" daného hráče. STIPENDIUM pro rok 2019/2020 získali i všichni medailisté sz HTA TEST campu. Pro tento rok jsme se rozhodli podpořit níže uvedené hráče a věříme, že jim tímto krokem uděláme radost a dodáme motivaci do další práce. Bonusem pro hráče z VÝKONNOSTNÍHO stipendia je možnost trénovat v postaršení o jeden rok. Zároveň si vyhrazujeme právo dělat změny v průběhu roku. Vážíme si Vaší účasti na akcích Hockey Talent Academy a těšíme se další výborné výkony v této sezóně.

Všichni uvedení hráči mohou slevy využívat na všech akcích HTA v nadcházející sezóně. Jelikož projekt Hockey Talent Academy myslí na podporu hráčů, kteří se chtějí co nejvíce zdokonalovat, vzniklo několik druhů podpůrných programů HTA a to: VÝKONNOSTNÍ STIPENDIUM A VĚRNOSTNÍ STIPENDIUM. 

"CHTĚLI BYCHOM VŠECHNY POŽÁDAT O NADHLED NAD TOUTO PODPOROU VE STUDIU. OPRAVDU BYCHOM NEBYLI RÁDI, KDYBY TENTO VSTŘÍCNÝ KROK PŮSOBIL NA RODIČE JAKKOLIV NEGATIVNĚ. "

Trenérskou komisí Hockey Talent Academy byli z navržených hráčů odsouhlaseni níže uvedení: 


 

HTA STIPENDIUM  VÝKONNOSTNÍ

(sleva -30% na všechny výuky HTA) 

HTA Stipendium výkonnostní je program, který byl vytvořen jako podpora pro nejlepší již studující talentované hráče s potenciálem  

Ročník narození 2005:  PETR, PAVELEC,  KUPKA, DANĚČEK, KUKOS, GOLJA, NOVÁK L., ŠALÉ, KOLDA. 

Ročník narození 2006: DIJANOVIC, TITLBACH, POHLUDKA, HUMENÍK, KOS, MRÁZ, HORSKÝ.

Ročník narození 2007: FOJTÍK, BLAŽEK, MIŠIAK, MACEK, HANZÁK, ZACH-KIESLING

Ročník narození 2008: KLÍMA F., LÉDL, HOLEJŠOVSKÝ, ŠMUK, HROUDA, ALBERT, AKHMADEEV, BURDA, VANĚČEK

Ročník narození 2009: CARDA, KACHLÍŘ, MELICHÁREK, DUBEC, VAŇHA, HALAŠ, KADLEC P., HANGSTORFER, VANEEV

Ročník narození 2010: ZBOŘIL, KUCER, KOLÁŘ, NEJČEV

Ročník narození 2011: CHALOUPKA, RICHTER, KADLEC J., KELBL Š., 

 Seznam se může v průběhu sezóny změnit :-) 

Výkonnostní stipendium HTA až do výše 50% se vztahuje i na hráče, kteří se pravidelně účastní reprezentačních akcí ČSLH (ČR16, ČR17, ČR18, ČR19, ČR20). Hráči působící v týmu YOUNG DRAGONS získávají stipendium HTA ve výši 50%. UPOZORŇUJEME HRÁČE VE STIPENDIU, ŽE PODMÍNKOU PRO UDRŽENÍ SI STIPENDIA JE ABSOLVOVAT: 1x hlavní camp HTA, 2x  jednodenní výuku HTA!  


 

HTA STIPENDIUM VĚRNOSTNÍ

(sleva -20% na všechny výuky HTA)

Do tohoto programu jsou zařazeni hráči, kteří dosahují výborných studijních výsledků a pro svůj vlastní rozvoj úzce spolupracují s Hockey Talent Academy. Pravidla pro vstup do tohoto programu jsou jasně daná. Pro případné informace Lukáš Hanzák 702 131 647

Ročník narození 2005: SLECHAN, HOLEC, BROŽ, KONÍČEK.

Ročník narození 2006: NOVÁK, KELBL, SOCHOR, WELKE.

Ročník narození 2007: MAŠEK, RANGL, PELIKÁN. 

Ročník narození 2008: TOMAN, HERMANN, NERAD, PUTTKAMMER

Ročník narození 2009: ŠPAČEK, STUPKA, DE WEYER, STRNÁDEL, SAMOILENKO 

Ročník narození 2010: MARTINKA

V případě účasti sourozenecké dvojice na akci HTA má jeden z nich slevu 30% !! V případě nároku na více slev lze u hráče uplatnit pouze jednu slevu, slevy se nesčítají! Stipendium se vztahuje pouze na vypsané akce HTA v rezervačním systému. V případě tréninku mimo vypsané termíny je cena bez stipendia!

V případě, že hráči uvedení v programech nebudou vůbec spolupracovat, nepřísluší jim žádná z výše uvedených výhod a budou v příštím období programu podpory vypuštěni.

PODPISJP