Turnaje - HTA - Hockey Talent Academy

pátek, 14 říjen 2022,

TURNAJE pořádané Hockey Talent Academy

hta koncept

Projekt Hockey Talent Academy figuruje již dlouhodobě jako generální partner turnaje World Talent Tournament, který nebude chybět na programu ani v roce 2023. Klasický dubnový šampionát se uskuteční opět v Hockey Talent Center Telč, doplněn však v této hokejové hale bude v rámci příští sezóny hned o další turnaje. Prosinec nabídne čtyřdenní turnaj Christmas Hockey Series 2022 a v srpnu bude Telč hostit vůbec první ročník turnaje Summer Talent Cup. Samostatnou kapitolou je výběrová liga TOP 8 HOCKEY LEAGUE a nemůže chybět tradiční amatérské seniorská soutěž. Pojďme si nyní jednotlivé projekty přiblížit v samostatných sekcích.

pátek, 14 říjen 2022,

U12 Christmas Hockey Series (19.-20.12.2022) - RESULTS

Vánočního turnaje CHS 2022 se v kategorii U12 zúčastní 12 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém a je výborně obsazen českými, ale také zahraničními celky. Na nejúspěšnější týmy čekají velmi hodnotné ceny v podobě designových skleněných trofejí v barvách turnaje, originální medaile a mnoho dalšího. Ozdobou celého vánočního turnaje jsou dovednostní soutěže SKILLS COMPETITION, ve kterých se soutěží o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se také nájezdy v soutěži hráčů a brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Ze všech turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy!

pátek, 14 říjen 2022,

U14 Christmas Hockey Series (21.-22.12.2022) - RESULTS

Vánočního turnaje CHS 2022 se v kategorii U14 zúčastní 10 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém a je výborně obsazen českými, ale také zahraničními celky. Na nejúspěšnější týmy čekají velmi hodnotné ceny v podobě designových skleněných trofejí v barvách turnaje, originální medaile a mnoho dalšího. Ozdobou celého vánočního turnaje jsou dovednostní soutěže SKILLS COMPETITION, ve kterých se soutěží o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se také nájezdy v soutěži hráčů a brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Ze všech turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy!

pátek, 14 říjen 2022,

CHRISTMAS HOCKEY SERIES 2022 (19.-22.12.2022)

CHRISTMAS HOCKEY SERIES 2022 (19.-22.12.2022)

Projekt Hockey Talent Academy představuje historicky první ročník turnaje Christmas Hockey Series (CHS), který bude ozdobou vánočních svátků v roce 2022! Pohádková Telč se zase jednou stane domovem mládežnického turnaje, ve kterém talentovaní hokejisté zabojují o jedinečné trofeje a pokusí se si sami nadělit dárek ještě před Štědrým dnem. Bojovat se bude ve dvou kategoriích (hráči narozeni ročníku 2011 a mladší a druhá kategorie pro hráče ročníků 2009 a mladších) a každá z nich zabere dva hrací dny. První z nich pokryjí zápasy základních skupin, druhé dny pak přinesou duely play-off a souboje o medaile. To a mnohem více Vám nabídne vánoční turnaj CHS!

Rozpis skupin CHS

pátek, 14 říjen 2022,

WORLD TALENT TOURNAMENT 2023 (11.-30.4.2023)

Tradiční dubnové WTT samozřejmě nemohlo v programu turnajů chybět a přidá svůj další ročník po posledním velkém úspěchu. Nově se turnaj uskuteční hned v osmi kategoriích, oproti předchozím sedmi, a konat se bude od 11.-30.4.2023. V některých kategoriích je kvůli enormnímu zájmu (až 26 přihlášených týmů v ročníku) rozšířen na 16 startujících týmů! Zúčastnit se ho budou moci postupně týmy s hráči ročníku 2015-2007, které budou přihlášeny do náležitých termínů turnaje. Kategorie nejmladší, tedy týmy s ročníky 2015 a 2014, se odehrají na malé hřiště, od ročníku 2013 už se bude hrát standartně. Každá z kategorií zabere vždy dva dny a ročníkově se půjde sestupně (od nejmladších po nejstarší). Z důvodu velkého zájmu jsme se pro následující roky rozhodli zavést systém KVALIFIKACE, kdy budou mít jistotu účasti týmy, které se v konkrétní kategorii umístily v předchozím WTT na stupních vítězů. Ostatní celky budou muset na potvrzení přijetí na turnaj počkat. Celý turnaj bude obohacen o spoustu novinek, které tady v mládežnickém hokeji ještě nebyly a společně vytvoří jeden z největších a nejatraktivnějších turnajů v Evropě!

WTT 22

pátek, 14 říjen 2022,

SUMMER TALENT CUP 2023 (11.-26.8.2023)

Srpnový hokejový program zpravidla nebývá řazen mezi ty nejnaplněnější, a tak jsme se rozhodli přidat další velký turnaj. První ročník Summer Talent Cup se taktéž uskuteční v HTC Telč a zabere stejně hracích dnů jako WTT 2023. Osm kategorií, šestnáct hracích dnů a ten nejlepší mládežnický hokej u nás. Ročníky 2015 a 2014 budou o medaile bojovat stejně jako na WTT v minihokeji, starší kategorie již klasicky na velké. Turnaj, který bude týmům sloužit jako ideální příprava na nadcházející sezónu, dokonalá organizace a show, na kterou jen tak nezapomenete, to vše můžete čekat od Summer Talent Cupu při jeho prvním ročníku.

T8HL 4

pátek, 14 říjen 2022,

TOP 8 HOCKEY LEAGUE 2023 (8.5 - 27.7.2023)

T8HL - výběrová liga pro talentované hráče 

Ta obrovská odezva na novou výběrovou soutěž nás nadchla, ale zároveň nás to zavazuje. Výjimečná liga si zaslouží výjimečnou přípravu. Chceme, aby ji hráli ti nejlepší, proto jsme se rozhodli pro dlouhodobou soutěž v pauze mezi sezónami, měsících květen až červenec. Výběrovou ligu T8HL bude hrát pouze 8 týmů v dané kategorii. Bude se hrát v kategoriích U14 (2009), U13 (2010), U12 (2011), U11 (2012) Soutěž bude mít velice atraktivní formát s vyřazovacím PLAY-OFF, bude se hrát v Hockey Talent Center Telč. Týmy hrající tuto soutěž dostanou k dispozici i prostor pro své tréninky přímo v HTC Telč. Bližší informace: Tomáš Kobera, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 775 559 055, 774 724 243.
 
 T8HL_-_2.jpg
středa, 30 březen 2022,

World Talent Tournament 2022

Uspořádat takhle velký turnaj s vyrovnaným rozpočtem je i pro naši firmu každý rok náročnější, ale především díky Vašemu velkému zájmu se nám daří tento cíl naplňovat. Chceme soustředit talentované hráče v prostředí vzájemné konfrontace, konkurence i spolupráce a motivovat je v jejich dalším výkonnostním růstu. Tato skutečnost je pro nás již od roku 2013 velkým závazkem a díky této důvěře cítíme smysluplnost naší práce. Asi každý kdo miluje hokej má tučně vyznačené dubnové termíny, kdy startuje jeden z největších mládežnických turnajů World Talent Tournament. Nejinak je tomu i letos kdy mezinárodní mládežnický turnaj WTT 2022 opět přivítá krásné prostředí hokejového centra Hockey Talent Center Telč. Od 6. dubna do 19. dubna 2022 zde změří síly v rámci turnaje hned 7 kategorií. Projektu se v posledním pořádaném roce zúčastnilo na 66 týmů z různých zemí. Ročně zasáhne do turnaje WTT přes 1000 hráčů z České republiky, Slovenska, Německa, Kanady, Rakouska, Ruska, Itálie, jpp250Dánska, Rumunska, Lotyšska, Polska, Korey, Litvy, Holandska, Maďarska, Slovinska, Lotyšska, Itálie, USA... O kvalitě tohoto turnaje svědčí fakt, že se ho v minulosti účastnilo hned několik oficiálních výběrů rakouské hokejové federace, či jednotliví hráči kteří dnes hrají NHL. Návštěvníky turnaje uvítá příjemné prostředí, kde každý tým bude mít své zázemí. Předpoklad krásné atmosféry dá hlediště s téměř 200 místy k sezení nebo prosklené prostory HOCKEY BARU, kde bude pro návštěvníky turnaje zajištěna strava a občerstvení. Všechny účastníky turnaje čeká bohatý doprovodný program, korunovaný návštěvou nejpohádkovějšího zámku v Telči a telčského podzemí. Turnaje se účastní 60 týmů. Kompletní představení turnaje naleznete v pozvánce, dále zde naleznete kompletní seznam přihlášených týmů. 

středa, 30 březen 2022,

U8 World Talent Tournament 6.-7.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj nejmladších v kategorii U8 se hraje v minihokeji na šířku hrací plochy. Turnaje se účastní 10 týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

středa, 30 březen 2022,

U9 World Talent Tournament 8.-9.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U9 se hraje v minihokeji na šířku hrací plochy. Turnaje se účastní 10 týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

 

středa, 30 březen 2022,

U10 World Talent Tournament 10.-11.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U10 se hraje již na velké hřiště. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

středa, 30 březen 2022,

U11 World Talent Tournament 12.-13.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U11 za účasti 8 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

středa, 30 březen 2022,

U12 World Talent Tournament 14.-15.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U12 za účasti 8 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy 

 

středa, 30 březen 2022,

U13 World Talent Tournament 16.-17.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U13 za účasti 8 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

 

středa, 30 březen 2022,

U15 World Talent Tournament 18.-19.4.2022 - RESULTS

Tradiční turnaj v kategorii U15 za účasti 8 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém, je výborně obsazen, hraje se o velmi hodnotné ceny, poháry, originální medaile. Ozdobou jsou i dovednostní soutěže, soutěží se o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Z turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy

 

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink