Výsledky WTT 2018 kategorie U8 - ročník narození 2010 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U8 / 31.3 - 1.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
CVB Chomutov Crazy Hockey
Enjoy Hockey WTT Slovakia Talents
MG Kids Trenčín HS Snipers
CC Hockey Camp HC Slavoj Zbraslav
West select East select
       
Datum / 31.3.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 CVB Chomutov 7 : 7 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 4 : 17 WTT Slovakia Talents
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 MG Kids Trenčín 11 : 4 CC Hockey Camp
HS Snipers 11 : 8 HC Slavoj Zbraslav
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 8 : 21 CVB Chomutov
East select 3 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 6 : 15 MG Kids Trenčín
WTT Slovakia Talents 15 : 5 HS Snipers
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CC Hockey Camp 11 : 13 West select
HC Slavoj Zbraslav 5 : 7 East select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 CVB Chomutov 8 : 7 MG Kids Trenčín
Crazy Hockey 5 : 15 HS Snipers
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 10 : 16 CC Hockey Camp
WTT Slovakia Talents 14 : 1 HC Slavoj Zbraslav
       
Datum / 1.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 MG Kids Trenčín 12 : 5 West select
HS Snipers 7 : 10 East select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 CC Hockey Camp 4 : 5 CVB Chomutov
HC Slavoj Zbraslav 6 : 3 Crazy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 7 : 12 Enjoy Hockey
East select 1 : 16 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 CC Hockey Camp 10 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 11 : 2 HC Slavoj Zbraslav
HS Snipers 5 : 13 West Select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CVB Chomutov 13 : 2 East Hockey
WTT Slovakia Talents 5 : 12 MG Kids Trenčín
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 HC Slavoj Zbraslav 2 : 10 HS Snipers
Enjoy Hockey 18 : 10 West Select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select 0 : 17 WTT Slovakia Talents
CVB Chomutov 5 : 6 MG Kids Trenčín
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

1. MG Kids Trenčín, 2. CVB Chomutov, 3. WTT Slovakia Talents, 4. East select, 5. Enjoy Hockey, 6. West select, 7. HS Snipers, 8. HC Slavoj Zbraslav, 9. Czech Canadian Hockey camp, 10. Crazy Hockey 

 

Nejpřesnější střelec: Daniel Šabaka (CVB Chomutov)

Nejrychlejší bruslař: Markus Bezák (WTT Slovakia Talents) - 3,64 sec

Nejlepší vedení kotouče: Simon Sisik (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tobias Pčolka (MG Kids Trenčín) 

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Řehoř (Enjoy Hockey)  

Číst 3557 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink