Výsledky WTT 2018 kategorie U9 - ročník narození 2009 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U9 / 2. - 3.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
Hungary Talent CC Hockey Camp
Enjoy Hockey East select
HC Uherské Hradiště Crazy Hockey
HC Kopřivnice HK Levice
SHL select West select
Datum / 2.4.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 Hungary Talent 5 : 4 Enjoy Hockey
CC Hockey Camp 4 : 10 East select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 HC Uherské Hradiště 7 : 8 HC Kopřivnice
Crazy Hockey 7 : 10 HK Levice
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 7 : 3 Hungary Talent
West select 4 : 11 CC Hockey Camp
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 14 : 2 HC Uherské Hradiště
East select 3 : 18 Crazy Hockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HC Kopřivnice  4 : 15 SHL select
HK Levice 12 : 2 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Hungary Talent 15 : 1 HC Uherské Hradiště
CC Hockey Camp 1 : 20 Crazy Hockey
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 15 : 2 HC Kopřivnice
East select 7 : 13 HK Levice
Datum / 3.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 HC Uherské Hradiště 6 : 8 SHL select
Crazy Hockey 22 : 0 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 HC Kopřivnice 3 : 6 Hungary Talent
HK Levice 7 : 6 CC Hockey Camp
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SHL select 6 : 1 Enjoy Hockey
West select 4 : 14 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HC Uherské Hradiště 16 : 4 West select
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 9 : 1 CC Hockey Camp
East select 7 : 6 HC Kopřivnice
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 5 : 10 Crazy Hockey
HK Levice 2 : 3sn Hungary Talent
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 CC Hockey Camp 1 : 5 HC Kopřivnice
Enjoy Hockey 8 : 7 East select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 SHL select 5 : 4sn HK Levice
Crazy Hockey 10 : 4 Hungary Talent
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků

1. Crazy Hockey, 2. Hungary Talent, 3. SHL select, 4. HK Levice, 5. Enjoy Hockey, 6. East select, 7. HC Kopřivnice, 8. CC Hockey Camp, 9. HC Uherské Hradiště, 10. West select

 

Nejpřesnější střelec: Tobias Číhal (HC Uherské Hradiště)

Nejrychlejší bruslař: Tomáš Tureček (HC Uherské Hradiště)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Filip Stupka (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tadeáš Hanzalík (SHL Select)

Nejoriginálnější nájezd: Lukáš Mrva (SHL Select)

Číst 3996 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink