Výsledky WTT 2018 kategorie U10 - ročník narození 2008 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U10 / 4. - 5.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
SHL select
East select
Enjoy Hockey
Hungary Talent
KAC Klagenfurt
West select
North Stars
       
Datum / 4.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 SHL select 9 : 0 East select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 4 : 2 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 North Stars 10 : 0 West select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 KAC Klagenfurt 2 : 3 Enjoy Hockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 0 : 18 SHL select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 0 : 7 North Stars
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 East select 8 : 2 West select
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 North Stars 8 : 1 KAC Klagenfurt
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 SHL select 3 : 3 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Enjoy Hockey 4 : 2 North Stars
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 KAC Klagenfurt 5 : 1 East select
       
Datum / 5.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 Hungary Talent 5 : 1 West select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 SHL select 11 : 2 KAC Klagenfurt
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 East select 0 : 3 Enjoy Hockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 West select 2 : 7 KAC Klagenfurt
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 7 : 0 East select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 1 : 0 KAC Klagenfurt
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Enjoy Hockey 0 : 8 SHL select
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 7 : 2 East select
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 SHL select 1 :1 North Stars
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 West select 0 : 7 Enjoy Hockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

1. Enjoy Hockey, 2. SHL select, 3. North Stars, 4. Hungary Talent, 5. KAC Klagenfurt, 6. East select, 7. West select

 

Nejlepší brankář turnaje: Eliáš Poustka (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Pavel Jirotka (North Stars)

Nejlepší útočník turnaje: Richard Halaš (SHL select) 

 

Nejpřesnější střelec: Jan Fodor (North Stars)

Nejrychlejší bruslař: Jan Fodor (North Stars)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Lukáš Kachlíř (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Márk Halász (Hungary Talent)

Nejoriginálnější nájezd: Richard Halaš (SHL Select)

Číst 5057 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink