Výsledky WTT 2018 kategorie U13 - ročník narození 2005 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U13 / 10. - 11.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select East select
HC Severnaja Zvezda HC Hvězda Praha
Hoba Bratislava HCM Warrior Brno
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 10.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 3 : 2 HC Severnaja Zvezda
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hoba Bratislava 2 : 4 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 6 HC Hvězda Praha
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HCM Warrior Brno 7 : 4 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 3 : 3 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 HC Severnaja Zvezda 5 : 1 Hoba Bratislava
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select 5 : 2 East select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HC Hvězda Praha 5 : 5 HCM Warrior Brno
       
Datum / 11.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 7 : 4 Hoba Bratislava
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 HC Severnaja Zvezda 0 : 5 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 10 HCM Warrior Brno
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HC Hvězda Praha 4 : 2 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 Hoba Bratislava 4 : 3 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Pro Team select 3 : 5 HC Severnaja Zvezda
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 West select 5 : 6sn HC Hvězda Praha
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HCM Warrior Brno 1 : 3 HS Snipers
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. HS Snipers, 2. HCM Warrior Brno, 3. HC Hvězda Praha, 4. West select, 5. HC Severnaja Zvezda, 6. Pro Team select, 7. Hoba Bratislava, 8. East select

 

Nejlepší brankář turnaje: Michael Hrabal (HC Hvězda Praha)

Nejlepší obránce turnaje: David Pavič (HCM Warrior Brno)

Nejlepší útočník turnaje: František Dej (HS Snipers)

 

Nejpřesnější střelec: Artem Leonenko (Hoba Bratislava)

Nejrychlejší bruslař: Milan Jobek (HCM Warrior Brno)

Nejlepší vedení kotouče: Lukáš Eich (West select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Petr Antoš (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Titlbach (West select)

 

Číst 5689 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink