WTT 2019 - U10 / 3. - 4.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U10 / 3. - 4.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
South Stars
Crazy Hockey
Hungary Talent
HS Snipers
Slovak Vampires
West select
       
Datum / 3.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 11 : 0 South Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Crazy Hockey  1 : 4 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 0 : 9 Slovak Vampires
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 HS Snipers 0 : 8 Crazy Hockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 Slovak Vampires 9 : 0 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 3 : 1 West select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 South Stars 0 : 13 Slovak Vampires
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 West select 9 : 0 HS Snipers
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 2 : 1 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Crazy Hockey 11 : 4 West select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 HS Snipers 3 : 5 South Stars
       
Datum / 4.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Hungary Talent 1 : 7 Slovak Vampires
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 4 : 0 HS Snipers
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 South Stars 1 : 7 Crazy Hockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Slovak Vampires 18 : 0 HS Snipers
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 5 : 4 South Stars
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 8 : 1 HS Snipers
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Crazy Hockey 7 : 1 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 6 : 1 South Stars
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 3 : 1 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 Slovak Vampires 4 : 1 Crazy Hockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

 

Celkové pořadí:

1. Slovak Vampires, 2. Crazy Hockey, 3. Hungary Talent, 4. Enjoy Hockey, 5. West select, 6. South Stars, 7. HS Snipers

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Jakub Pekař (Crazy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: Adam Karel (Enjoy Hockey)

Nejlepší vedení kotouče: Vít Eremiáš (Crazy Hockey)

Soutěž brankářů: Petr Zralý (Crazy Hockey) 

Soutěž nájezdů: Jakub Klempíř (South Stars)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Petr Zralý (Crazy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Oliver Botka (Slovak Vampires)

Nejlepší útočník turnaje: Tomáš Selič (Slovak Vampires)

 

Číst 2510 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink