WTT 2019 - U12 / 7. - 8.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U12 / 7. - 8.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
Hoba Bratislava
Smarthockey
West select
Pro Team select
North Stars
East select
       
Datum / 7.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 3 : 1 Hoba Bratislava
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Smarthockey 4 : 2 West select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 East select 0 : 7 North Stars
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 5 : 5 Smarthockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 11 : 1 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 West select 1 : 4 East select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 Hoba Bratislava 0 : 7 North Stars
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 East select 1 : 1 Pro Team select
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 4 : 1 West select
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Smarthockey 10 : 1 East select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Pro Team select 1 : 4 Hoba Bratislava
       
Datum / 8.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 West select 0 : 3 North Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 8 : 1 Pro Team select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 Hoba Bratislava 4 : 1 Smarthockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 North Stars 4 : 2 Pro Team select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 East select 2 : 2 Hoba Bratislava
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 West select 4 : 2 Pro Team select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Smarthockey 0 : 2 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 West select 2 : 1 Hoba Bratislava
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 3 : 5 East select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 North Stars 3 : 3 Smarthockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. North Stars, 2. Enjoy Hockey, 3. Smarthockey, 4. East select, 5. Hoba Bratislava, 6. West select, 7. Pro Team select.

 

Dovednostní soutěžě:

Nejpřesnější střelec: David Sedláček (Smarthockey)

Nejrychlejší bruslař: Michal Jansa (West select)

Nejlepší vedení kotouče: Michal Svrček (Pro Team select)

Soutěž brankářů: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Soutěž nájezdů: Michal Svrček (Pro Team select)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Jakub Winkelhöfer (North Stars)

Nejlepší útočník turnaje: Václav Raichl (North Stars)

Číst 1909 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink