V hokeji je mnohdy důležitější než rivalita mezi týmy jejich vzájemná kooperace. Hokej prochází těžkou dobou, je neoddiskutovatelným faktem, že hráči klubů a rodiče si zajišťují nadstavbu sami, jezdí s různými výběry po celé Evropě, trénují v různých projektech, nacestují spoustu kilometrů, mnohdy se to kříží s klubovými povinnostmi. Rozhodli jsme se tomu pomoci, důkazem toho je snaha o vzájemnou spolupráci mezi naší celoroční akademií ICE DRAGONS a kluby v regionu Vysočina jako jsou HC Dukla Jihlava, BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HS Třebíč a Rytíři z Telče. Samozřejmě rádi uvítáme i další kluby, jsme si moc dobře vědomi faktu, že šikovní hráči dost často pocházejí z malých klubů.

logo_ID_academy.png„Oslovili jsme výše uvedené kluby s nabídkou ke spolupráci, a jsem velice rád, že se k tomu oslovené kluby staví pozitivně. Většina šikovných hráčů z klubů se účastní nějaké nadstavby, vyhledávají ji. Mnohdy hodně cestují, hrají za týmy z druhé strany republiky, dokonce i za zahraniční, třeba slovenské. Naopak někteří tu možnost vůbec nemají, věřím, že když ji budou mít, může jim to výrazně pomoci. Právě proto jsme se rozhodli vytvořit tento unikátní projekt, který pomůže hokeji na Vysočině. Funguje to v jiných sportech, proč by to nemělo fungovat v hokeji? Chtěli bychom, aby se na projektu podíleli i trenéři spolupracujících klubů. Věřím, že projekt bude výborně fungovat a kluby propojovat. První dobré zkušenosti již máme z loňské sezóny, kdy jsme s kluby na Vysočině již spolupracovali, a to nejen v rámci CCM ligy, DTS, ale i turnajů. Nyní tomu dáme ostřejší rysy a atraktivní formát. Chceme začít co nejdříve, v době, kdy kluby nemají led bychom s výběrem pracovali intenzivněji, v sezóně už méně, třeba jen jednou za měsíc. Uvidíme, zda se časem pro takový projekt najde financování,” uvedl k připravovanému projektu hlavní trenér akademie ID Jaromír Pytlík.

wtt logo 2022Snahou je vytvořit nadstavby pro vybrané talentované hráče ročníků narození 2013, 2012, 2011 a 2010, kteří se budou moci účastnit pravidelných tréninků jednotlivých výběrů. Zmíněná nadstavba bude cílit na nejtalentovanější hokejisty a hokejistky regionu, kteří se budou pravidelně účastnit společného tréninku, jenž bude probíhat na zimním stadionu v Telči. Tréninkové jednotky budou probíhat ročníkově odděleně a budou se skládat z tréninku OFF-ICE a tréninku na ledě pod vedením trenérů akademie. Do programu budou přizváni i specialisté na jednotlivé dovednosti největšího mládežnického projektu Hockey Talent Academy. Cílem této spolupráce není jen poskytnutí kvalitního tréninku pro vybranou skupinu hráčů, ale také postupné tvoření týmů do výběrových utkání, soutěží a turnajů jako jsou World Talent Tournament, Christmas Hockey Series, Summer Talent Cup nebo do výběrové ligy Top 8 Hockey League. Na těchto akcích jsou týmy konfrontovány s evropskými výběry a hráči tak získají nejen herní nadstavbu, ale především velmi kvalitní konfrontaci i se zahraničními týmy. Specializované tréninkové jednotky budou spolufinancovat výše uvedené projekty, částí se budou podílet i rodiče. Výběry budou nastupovat pod hlavičkou ICE DRAGONS. 

foto ID U14

Celoroční akademie ICE DRAGONS v sezóně 2022/23

Tradiční dubnové WTT samozřejmě nemohlo v programu turnajů chybět a přidá svůj další ročník po posledním velkém úspěchu s účastí 96 týmů! Turnaj se opět uskuteční v osmi kategoriích a konat se bude od 5.-30.4.2024. Ve všech kategoriích (mimo minihokeje) je turnaj rozšířen na 16 týmů s atraktivním systémem PLAY-OFF, který je sestaven tak, aby zaručil všem stejný minimální počet zápasů, ty nejúspěšnější týmy se však dostanou k dalším utkáním právě ve vyřazovacích bojích. Zúčastnit se ho budou moci postupně týmy s hráči ročníku 2016-2009, které budou přihlášeny do náležitých termínů turnaje. Kategorie nejmladší, tedy týmy s ročníky 2016 a 2015, se odehrají na malé hřiště, od ročníku 2014 už se bude hrát standartně. Z důvodu velkého zájmu jsme se pro následující roky rozhodli zavést systém KVALIFIKACE, kdy budou mít jistotu účasti týmy, které se v konkrétní kategorii umístily v předchozím WTT 2023 v první polovině včetně. Rezervované místo mají do 31.7.2023, do tohoto termínu je nutné svou rezervaci potvrdit na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!. Ostatní celky budou muset na potvrzení přijetí na turnaj počkat. Celý turnaj bude obohacen o spoustu novinek, které tady v mládežnickém hokeji ještě nebyly a společně znovu vytvoří jeden z největších a nejatraktivnějších turnajů v Evropě!

WTT 22

Projekt Hockey Talent Academy představuje po loňském úspěšném startu druhý ročník turnaje Christmas Hockey Series (CHS), který bude opět ozdobou vánočních svátků na konci roku 2023! Pohádková Telč se zase jednou stane domovem mládežnického turnaje, ve kterém talentovaní hokejisté zabojují o jedinečné trofeje a pokusí se si sami nadělit dárek ještě před Štědrým dnem. Bojovat se bude ve dvou kategoriích (hráči narozeni ročníku 2012 a mladší, druhá kategorie pro hráče ročníků 2010 a mladší) a každá z nich zabere dva hrací dny. První z nich pokryjí zápasy základních skupin, druhé dny pak přinesou duely play-off a souboje o medaile. To a mnohem více Vám nabídne vánoční turnaj CHS!

Je dobojováno, WTT 2023 je za námi. Tituly za všechny kategorie jsou rozdány, dvacetidenní hokejový maraton v Telči dospěl ke svému závěru. Téměř tisíc pět set mladých a talentovaných hokejistů během posledních třech týdnů navštívilo pohádkovou Telč a zúčastnilo se mládežnického šampionátu World Talent Tournament 2023. V krátkém intervalu bylo k vidění obrovské množství hráčů, od osmiletých až po ty patnáctileté. Turnaje se zúčastnily nejen zahraniční výběry z různých evropských zemí, ale také přední české výběry. Kvalita jednotlivých kategorií byla doslova dechberoucí a nedá se s klubovou scénou vůbec porovnávat. Kouzelná atmosféra tohoto hokejového svátku, která panovala v Telči čiší z nejedné fotografie jednoho z nejlepších sportovních fotografů Petra Frýby. 

zahajeni WTT

Atmosféra při slavnostním zahájení, hala se zahalila do modré...

Hokejový svátek v Telči ovládly výběry…

Když jsme na konci roku 2022 vydali prohlášení o rozšíření turnaje, ve kterém nakonec startovalo 96 výběrových týmů, ve snaze vytvořit mládežnický turnaj, který by se mohl stát jedním z nejatraktivnějších na světě, bylo to možná troufalé. Snili jsme, přesvědčovali, věřili, a půl roku usilovně pracovali. Spoustu věcí, které jsme představili, jsme dlouho vyvíjeli, testovali. Než vznikne něco velkého, je za tím spoustu času a práce, mnoho věcí se také hned napoprvé nepovede. Když vyjde výsledek, vypadá to velice jednoduše, avšak za každou nakonec povedenou věcí je ohromné úsilí. Úsilí týmu a lidí, kterých si nesmírně vážím, lidí, kteří hokej milují. A tak musím říci, že za 10 let, co pořádáme WTT, jsme se nikdy tak usilovně nepřipravovali. Jsem rád, že náš společný sen se stal realitou.

wtt hriste

WTT SKILLS COMPETITION byly asi nejvíce sledované a czechicehockey.tv je přenášela ZDARMA

Novinky na turnaji

komentatorCzech Ice Hockey TV, Onlajny

Letošní ročník mládežnického hokejového turnaje World Talent Tournament 2023 přinesl spoustu exkluzivních novinek, které ve spojení s 96 startujícími týmy udělaly z WTT nejen jeden z největších, ale jednoznačně jeden z nejatraktivnějších turnajů! Obrovskou novinkou turnaje se stala navázaná spolupráce se streamovací službou Czech Ice Hockey TV, která ve svém programu vysílala všechna utkání turnaje. Souboje o medaile byly doplněny o LIVE komentář, kterému předcházely rozhovory s hlavními trenéry jednotlivých týmů. Během turnaje si fanoušci užili živé vstupy a rozhovory s exkluzivními hosty, kteří se na turnaji objevili. S vysíláním celého turnaje je spojena rovněž návaznost na firmu eSports.cz, která pro všechna turnajová utkání zajistila hokejové zápisy, dle kterých bylo možné sledovat LIVE výsledky na stránce Onlajny.com, kde byla pro turnaj WTT 2023 vytvořena samostatná kategorie!

Hokejové kartyHokejové karty FX CARDS

Projekt Hockey Talent Academy přinesl v rámci svého turnaje World Talent Tournament 2023 jedinečnou možnost vlastních hokejových karet - FX CARDS! Během turnaje měl každý hráč příležitost si nechat zhotovit počet karet dle nabízených balíčků. O hokejové karty byl obrovský zájem, tento originální produkt výborně posloužil jako dárek či památka na jeden z největších evropských turnajů roku 2023! Pořadatelé turnaje WTT 2023 zajistili tuto možnost pro všechny hráče turnaje díky spolupráci s předním českým sportovním fotografem, jenž se proslavil mimo jiné také fotkami ze zámořské NHL. Fakt, že fotografie připravoval přímo v Telči po dobu turnaje právě Petr Frýba, potvrdilo exkluzivitu tohoto turnaje a přesvědčení, že kartičky jsou opravdu jedinečné. 

Kvalitní turnaje vyhrává tým, ne jednotlivci!
 
Ročníkový turnaj s 16 týmy byl "trefou do černého" a byl ozdobou letošní série turnajů WTT. Možná škoda, že se to nepovedlo u všech kategorií, ta atmosféra byla úžasná. Budeme se snažit ještě více přemýšlet o harmonogramech zápasů, aby týmy hrály s vyšší četností a nemusely na stadionu trávit tolik času. Zároveň nechceme, aby náš turnaj byl o “pozlátku”, chceme, aby byl o kvalitním hokeji. Musím říci, že jsem byl atmosférou nadšen, zejména pak při dovednostních soutěžích. Bylo to pro mne zatím nejvíce, co jsem kdy v mládežnickém hokeji zažil. Výborní trenéři, zapálení rodiče, vynikající hráči. Musím říci, že některé týmy vedou kvalifikovaní a šikovní trenéři, to je velká změna, ke které jsme přispěli bodem, že tým musí vést trenér s oficiální licencí. Věřím, že to časem pochopí více týmů, rodičů, lidí, nepůjdou proti, ubyde “hejtrů”, pocházejících většinou z neúpěšných týmů, a naopak přiloží ruku “k dílu”. Ta kvalita turnaje je vidět na každém kroku a věřím, že bude ještě vyšší. Krásná atmosféra, šikovní hráči, spousta diváků, napínavé a zajímavé zápasy. Napíšu něco, co se možná nebude tolik líbit, ale musím říci, že tento turnaj jednoznačně ukázal, že být “ustřelený” (nemám to slovo rád, ale dost ho všude slyším) v klubu, tak na takovémhle kvalitním turnaji to vůbec nic neznamená, naopak projeví se i sebemenší slabina, byť na jednom jediném postu. Na takovém turnaji můžete hrát v klidu svůj ročník a mají toho všichni výborní hráči až kam. Druhá věc, kterou bych od toho neodděloval, je fakt, že pokud hraju pouze sám, neumím přihrát, kombinovat a dobře se ve hře rozhodovat, už to nestačí na WTT ani v nejmladších kategoriích. Tak jak jsem použil v nadpisu kvalitní turnaje vyhrává tým, ne jednotlivci. A tak jsem zažil společně s Vámi turnaj, který jsem nikdy ve své trenérské kariéře nezažil.
 
99DF6DD9 E765 44E3 925F 3409C07A6214
 
Rozhodčí, trenérská výzva, dodatečné tresty
 
IMG 7335
Právě v této oblasti jsme udělali asi nejvíce práce a nejen výběrem rozhodčích, ale celkovým přístupem. Všímáme si, kdo vede jednotlivé týmy, sázka na licencované trenéry byla správná, a tak komunikace s týmy až na drobné, spíše rodičovské výjimky, byla bezchybná a věcná a to i při sporných momentech, které většinou vyřešila trenérská výzva a video. Ujalo se i prošetření nepřiměřených zákroků, faulů disciplinární komisí WTT a udělování dodatečných trestů, na které máme spoustu pozitivních ohlasů. Musím pochválit i trenéry jednotlivých výběrů, neměli jsme s přijetím dodatečného trestu jediný problém! Právě tato skutečnost turnaj ve starších kategoriích vždy zklidnila. Určitě v tom budeme pokračovat.
 
Přihlášení na turnaje, týmy
 
71f58cb9 335c 42eb adab 9ea1b06c06abNašim zájmem je, aby na našich akcích, turnajích startovali co nejkvalitnější týmy a to po všech stránkách. Chceme spolupracovat s týmy, které mají dobré vedení, vystupování, chování a budou přispívat ke kvalitě námi pořádaných turnajů, to platí pro hráče i rodiče. Vyhrazujeme si právo odmítnout jakýkoli tým, který má s výše uvedenými atributy problém, či se jinak negativně projevuje či vymezuje proti pořadatelskému projektu. Rozhodli jsme se dát jistotu a garanci účasti na WTT 2024 první polovině týmů z jednotlivých kategorií, přednostně je obsadíme do 31.7.2023. Přednost mají projekty startující ve více kategoriích. Ostatní zájemci se samozřejmě mohou přihlásit. O jejich zařazení se rozhodne nejpozději do konce roku. V srpnu a prosinci pořádáme další krásné turnaje Summer Talent Cup, který může být vstupní branou do nové sezóny a o Vánocích na Vás čeká v kouzelné atmosféře pořádaný Christmas Hockey Series, těšíme se na Vás!
 
Termíny připravovaných turnajů
 
logo summer talent cupZvolit správný termín včetně kategorií je základním předpokladem úspěšného turnaje, a proto dáváme kategoriím a termínům velkou pozornost. Summer Talent Cup je na konci srpna a může být využit jako přípravný turnaj pro novou sezónu. O Vánocích není moc prostoru, termín je daný, přesto minulý ročník ukázal, jak krásný turnaj lze v předvánočním čase zorganizovat. O termínech World Talent Tournament 2024 jsme hodně přemýšleli, jsme si vědomi faktu, že se jedná o jeden z nejkvalitnějších mládežnických turnajů vůbec. Bonusem termínů je, že v každé kategorii je alespoň jeden víkendový den, což zvýší návštěvnost turnaje a získáme tak po dvou kategoriích den volna, pro regeneraci pořadatelů, komplexní úklid haly, ale i tolik potřebnou údžbu ledu.   


jp trophy

Termíny dalších turnajů

SUMMER TALENT CUP 2023

U8 - 2016 / 11.-12.8.2023, minihokej - max. 16 týmů

U9 - 2015 / 13.-14.8.2023, minihokej - max. 16 týmů

U10 - 2014 / 18.-19.8.2023 - max. 10 týmů

U12 - 2012-13 / 20.-21.8.2023 - max. 10 týmů

U14 - 2010-11 / 26.-27.8.2023 - max. 10 týmů

Přihlášení na turnaj STC 2023 na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!tel:+420 774 724 243

 

CHRISTMAS HOCKEY SERIES 2023

U12 - 2012-13 / 19.-20.12.2023 - max. 10 týmů

U14 - 2010-11 / 21.-22.12.2023 - max. 10 týmů

Přihlášení na turnaj CHS 2023 na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!, tel:+420 774 724 243

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2024

U8 - 2016 / 5.-6.4.2024 / 2 dny, minihokej 3/3

wtt logoU9 - 2015 / 7.-8.4.2024 / 2 dny, minihokej 3/3

U10 - 2014 / 11.-13.4.2024 / 3 dny

U11 - 2013 / 14.-16.4.2024 / 3 dny

U12 - 2012 / 18.-20.4.2024 / 3 dny

U13 - 2011 / 21.-23.4.2024 / 3 dny

U14 - 2010 / 25.-27.4.2024 / 3 dny

U15 - 2009 / 28.-30.4.2024 / 3 dny

Přihlášení na turnaj WTT 2024, rezervované místo do 31.7.2023 mají všechny týmy, které se na WTT 2023 umístily do poloviny celkového pořadí včetně! Do této doby se musí týmy s rezervací přihlásit na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!, tel:+420 774 724 243

Poděkování

Chtěl bych poděkovat všem, kteří na tomto velkém projektu pracovali, bez Vás všech si to vůbec nedovedu představit. Nikdy v životě jsem se nepodílel na ničem větším. Když vidím s čím přicházíte hned po turnaji, je mi úplně jasné, jak budou vypadat naše další akce. Moc se na to těším a jsem si jist, že mám ten nejlepší tým, dáváte mi tolik sil, že je mám na rozdávání...

Moc díky!

PODPISJP

Nový mládežnický spolek ponese název „Rytíři z Telče“!

Žijeme ve velmi těžké době, kdy dochází i ve sportu spíše k nepochopení, rozkolům a tříštění úsilí, je spousta příkladů, kde vznikly v malém městě 2 malé kluby. Důkazem toho, že to lze dělat i jinak, je fakt, že došlo k dohodě o spolupráci mezi mládežnickými hokejovými subjekty ICE DRAGONS Telč a SK Telč a ke spojení sil nejen v následující sezóně. Cílem nového spolku je vytvořit dlouhodobý a koncepční program výchovy hokejové mládeže v Telči do 14 let věku tak, aby z něj profitovaly hokejové subjekty v Telči, bez ohledu na to, zda se jedná o hokej amatérský, výkonnostní nebo dokonce vrcholový.

logo rytiri z telce finalProč „Rytíři z Telče“?

Dlouho jsme přemýšleli, co by k historické perle - Telči sedělo nejvíce a zároveň by ztělesňovalo hodnoty, které jsou důležité ve sportu, bylo synonymem statečnosti, odvahy v boji, věrnosti, oddanosti, čestnosti, šlechetnosti, víry, morálky, slušnosti. Právě rytíř se opírá o vlastní schopnosti, nechlubí se slovy, nýbrž promlouvá činy, jedná v souladu se zásadami rytířské etiky a morálky. Věříme, že tyto atributy jsou platné a důležité i ve sportu. Právě proto jsme zvolili tento symbol - logo rytíře se závojem z vlajky se znakem města a doplnili ho archaickým slovním spojením „Rytíři z Telče“. Jelikož hlavní zbraní rytíře je meč, alternativním logem nového klubu budou zkřížené meče. Barvami klubu budou černá, červená, bílá a šedá.

Tréninkové skupiny, trenéři

Spojením obou klubů vznikne program pro 5 tréninkových skupin, které budou navazovat na programy, ve kterých byli hráči zvyklí pracovat v uplynulé sezóně. Co se týká trenérského a personálního obsazení, tak téměř u všech kategorií zůstávají stávající trenéři. Co se týče četnosti tréninků či jejich časů, změny budou minimální. Zejména v organizaci nechceme dělat v začátku moc změn. Velkou výhodou bude možnost hrát ročníkové soutěže a v rámci pravidel si vzájemně hráčsky vypomáhat. Další nespornou výhodou je posílení trenérských a realizačních týmů jednotlivých kategorií o trenéry akademie. Nově budou tréninkové jednotky obsahovat i zapracování s kondičním trenérem na suchu.

logo_rytir_samostatny_final.png„Jsem rád, že k dohodě došlo, bavili jsme se o tom se zástupcem SK Františkem Čermákem delší dobu, pomáháme hráčům z různých koutů republiky i zahraničí, nevidím jediný důvod, proč bychom neměli pomoci šikovným hráčům z Telče. Jsme silní ve sportovní stránce, naopak máme se i co učit, zejména v oblasti financování sportu. Proto věřím, že naše vzájemné spojení bude výborně fungovat.“, Jaromír Pytlík za ICE DRAGONS ke spojení klubů.

Vedení spolku Rytíři z Telče

Zakladateli spolku jsou Jaromír Pytlík - autor projektu HTA, jenž metodicky zastřešuje celý projekt, Milan Pařil jako zástupce rodičů, bývalý profesionální hokejista Miroslav Třetina, jenž je jedním z hlavních trenérů Hockey Talent Academy, manažer zimního stadionu a kondiční specialista Jan Radosta, na ekonomickou stránku spolku pak bude dohlížet Denisa Pytlíková.

Dohled nad fungováním spolku má kontrolní komise, jenž dohlíží, jsou-li záležitosti spolku řádně vedeny a vykonává-li spolek činnost v souladu s právními předpisy, stanovami, případně dalšími vnitřními předpisy spolku. Dohlíží i na financování spolku a čerpáni dotací. Jejím předsedou bude Vladimír Švec, členy Lucie Norková a Tomáš Kobera.

logo hta hvezda 2barvy krivkyNadstavba pro nejlepší hráče nového klubu

Nadstavbou pro nejlepší hráče spolku bude celoroční akademie ICE DRAGONS, která ve spojení s projektem Hockey Talent Academy zabezpečí tréninkový program po celý rok, kvalitní konfrontaci na úrovni výběrů a účast v turnajích – World Talent Tournament, Summer Talent Cup, Christmas Hockey Series či T8HL – Top 8 Hockey League.

Montag, 28 November 2022

CHRISTMAS HOCKEY SERIES 2022

309791990 1201344080596761 6718284140518697411 nCHRISTMAS HOCKEY SERIES 2022

V týdnu proběhlo oficiální rozdělení do základních skupin turnaje Christmas Hockey Series 2022, který se uskuteční 19.-22.12. v moderní hokejové hale Hockey Talent Center Telč. Při premiéře turnaje CHS 22 do něj zasáhne celkově 22 týmů z toho 8 zahraničních, 12 mladších U12 (ročník narození 2011 a mladší) a 10 týmů starších žáků kategorie U14 (ročník narození 2009 a mladší). Dívky mohou startovat ve starší kategorii o rok starší t.j. v U14 ročníku 2008 a v mladších žácích U12 o dva ročníky starší t.j. dokonce i ročník narození 2009. Jedná se o turnaj se skvělou atmosférou a organizací, špičkovým zázemím a atraktivním herním formátem se systémem play-off bude doplněn o zbrusu nové trofeje, které vzešly z nově navázané spolupráce s předním výrobcem českého skla. Novinkou bude broušený putovní pohár. Originální budou i medaile a stuhy,  které jsou colorované stejně jako poháry do barev turnaje. Generálním partnerem turnaje je náš tréninkový mládežnický projekt Hockey Talent Academy. Jsme přesvědčeni, že nás všechny čeká ještě před vánočními svátky jedinečný zážitek! Těšíme se na Vás! Bližší informace o turnajích naleznete na https://www.hockeytalent.cz/cs/turnaje-hta.html
 

T8HL 2

T8HL

 

Vánočního turnaje CHS 2022 se v kategorii U14 zúčastní 10 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém a je výborně obsazen českými, ale také zahraničními celky. Na nejúspěšnější týmy čekají velmi hodnotné ceny v podobě designových skleněných trofejí v barvách turnaje, originální medaile a mnoho dalšího. Ozdobou celého vánočního turnaje jsou dovednostní soutěže SKILLS COMPETITION, ve kterých se soutěží o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se také nájezdy v soutěži hráčů a brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Ze všech turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy!

Vánočního turnaje CHS 2022 se v kategorii U12 zúčastní 12 výběrových týmů. Turnaj má atraktivní herní systém a je výborně obsazen českými, ale také zahraničními celky. Na nejúspěšnější týmy čekají velmi hodnotné ceny v podobě designových skleněných trofejí v barvách turnaje, originální medaile a mnoho dalšího. Ozdobou celého vánočního turnaje jsou dovednostní soutěže SKILLS COMPETITION, ve kterých se soutěží o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího hráče v kontrole kotouče, pojedou se také nájezdy v soutěži hráčů a brankářů. Samozřejmostí jsou individuální ocenění nejlepších hráčů na turnaji. Ze všech turnajových utkání je vysílán LIVE STREAM. Generálním partnerem je jeden z největších mládežnických hokejových projektů Hockey Talent Academy!

Jsme velice rádi za obrovský zájem o celou sérii turnajů, které jako společnost pořádáme. Tento fakt je pro nás velmi zavazující. Chceme spolupracovat s hráči, týmy, výběry, kluby, spolky, které hledají vysokou hokejovou úroveň, kvalitní konfrontaci, špičkové zázemí, prostě kvalitu po všech stránkách. Za 15 let jsme získali spoustu zkušeností a jsme připraveni být průkopníky, ukázat směr, novou cestu a těšíme se obrovskému zájmu o naše projekty a jsme rádi, že se na nich chcete podílet. Je nám jasné, že nemůžeme uspokojit všechny, na některé se nedostane, přesto jsme se rozhodli dát šanci všem!

wtt logo 2022Dnes o tom bylo rozhodnuto na meetingu nejen pro nejbližší prosincový turnaj CHRISTMAS HOCKEY SERIES 2022, na který byly potvrzeny jednotlivé týmy, ale zejména pro turnaj WORLD TALENT TOURNAMENT 2023, kde se jednalo o pravidlech při zařazování týmů do turnaje. Meetingu se účastnili všichni členové užšího vedení turnajů, které jsou pořádány v  Hockey Talent Center Telč. Dnes bylo rozhodnuto, že všechny týmy, které projevili zájem, dostanou určitou šanci se turnaje WTT 2023 zúčastnit. Všechny kroky vedou a do budoucna povedou k co největší kvalitě tohoto turnaje. Proto týmy, které v minulém roce prokázali velmi dobrou výkonnost, byly automaticky zařazeny do turnaje, stejně tak jako týmy prověřených partnerů, se kterými jako projekt planticadlouhodoběji spolupracujeme a počítáme. Týmy, které zatím do turnaje zařazeny nebyly, dostanou šanci v KVALIFIKACI, kde si mohou vybojovat své místo. Nechceme opomenout žádný tým, který je kvalitní. Velmi zajímavá kvalifikace proběhne před turnajem v prvních dvou týdnech měsíce dubna. Vyhradili jsme proto v jednotlivých kategoriích hned dvě postupová místa a jsme si jisti, že z této kvalifikace postoupí opravdu kvalitní týmy. Navíc to bude velice zajímavé a napínavé, turnaj tak získá i na atraktivitě.

Druhým bodem byla informace o navázání úzké spolupráce s předním výrobcem českého skla, které bude součástí všech turnajů pořádaných projektem Hockey Talent Academy. Námi pořádané turnaje si zaslouží i originální a hodnotné ceny, a proto je tato spolupráce logickým krokem, který dává turnajům ještě větší prestiž. Samostatnou kapitolou je pak "putovní" broušená trofej s exluzivním podstavcem, do které jsme zainvestovali nemalé prostředky. Fotka vítězů s touto exkluzívní trofejí bude třešničkou na dortu a pro vítězné hráče zážitkem. 

logo TOP 8 finPosledním bodem, který se projednával, byla dlouhodobá soutěž TOP 8 HOCKEY LEAGUE (T8HL), která bude určena nejlepším 8 týmům v ročníku. Nejsme tak malým projektem, abychom museli přihlížet dvouciferným výsledkům, jak jsou v oficiálních a dostupných soutěžích běžné, modlit se, abychom padli s průměrným týmem do lepší skupiny, prosit o přátelská utkání, hledat kvalitu! Kontaktuje nás dlouhodobě celá řada výběrů, kteří se nebojí konfrontace, naopak ji vyhledávají. Díky těmto faktům jsme se rozhodli zorganizovat mládežnickou ligu, která tu ještě nikdy nebyla a nemá obdoby. Věříme, že to pomůže spoustě šikovných kluků a výborných týmů!

Z Vašeho zájmu, je vidět, že to netrápí pouze nás, ale spoustu dalších majitelů klubů, akademií, škol, trenérů, týmů, hráčů, rodičů. Kvalitní dlouhodobá soutěž se zahraniční účastí a pouze 8 výběrovými týmy v ročníku (na základě kvalifikace či rankingu) se bude hrát v krásném prostředí Hockey Talent Center Telč, systémem denních turnajů s následným play-off a dalšími atraktivními prvky, které se v mládežnickém hokeji moc nenosí… Věřte, že T8HL, liga 8 vybraných špičkových týmů v ročníku, do mládežnického hokeje vnese světlo! 
 
Obrovská odezva na novou výběrovou soutěž během krátkého času nás nadchla, ale zároveň nás to zavazuje. Výjimečná liga si zaslouží výjimečnou přípravu. Chceme, aby ji hráli ti nejlepší, proto jsme se rozhodli pro dlouhodobou soutěž v pauze mezi sezónami, měsících květen až červenec. Výběrovou ligu T8HL bude hrát pouze 8 týmů v dané kategorii. Bude se hrát v kategoriích U14 (2009), U13 (2010), U12 (2011), U11 (2012). Soutěž bude mít velice atraktivní formát s vyřazovacím PLAY-OFF a bude se hrát v Hockey Talent Center Telč. Týmy hrající tuto soutěž dostanou k dispozici i prostor pro své tréninky přímo v HTC Telč.
 
Bližší informace přineseme po dalším zasedání, které je na programu 1.12.2022.

PODPISJP 

Freitag, 14 Oktober 2022

TOP 8 HOCKEY LEAGUE 2023

T8HL - výběrová liga pro talentované hráče 

Ta obrovská odezva na novou výběrovou soutěž nás nadchla, ale zároveň nás to zavazuje. Výjimečná liga si zaslouží výjimečnou přípravu. Chceme, aby ji hráli ti nejlepší, proto jsme se rozhodli pro dlouhodobou soutěž. Výběrovou ligu T8HL bude hrát pouze 8 týmů v dané kategorii. Bude se hrát v kategoriích U14 (2009), U13 (2010), U12 (2011), U11 (2012) Soutěž bude mít velice atraktivní formát s vyřazovacím PLAY-OFF, bude se hrát v Hockey Talent Center Telč. Týmy hrající tuto soutěž dostanou k dispozici i prostor pro své tréninky přímo v HTC Telč. Bližší informace: Tomáš Kobera, Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!, tel: 775 559 055, 774 724 243.
 
 T8HL_-_2.jpg

Seite 1 von 119

Kontakte

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Tschechische Republik

Handy: +420 702 131 647 - Informationen

Handy: +420 775 559 055 - Sporttraining