Derzeit - HTA - Hockey Talent Academy

Mittwoch, 19 Juni 2024,

WTT TEAMS RANKINGS k 1.6.2024

Zveřejňujeme TEAM RANKINGs TOP 20 na základě 3-leté historie turnajů pořádaných Hockey Talent Academy WTT, STC, CHS. Tento RANKING bude po každém odehraném turnaji aktualizován. Na základě tohoto bodovaného žebříčku budeme přednostně zařazovat týmy do AAA turnajů i je v rámci rozdělení nasazovat do jednotlivých skupin. Po vypršení rezervace na základě RANGINGu (dva měsíce před turnajem) dáme šanci dalším zájemcům či novým týmům. Body můžete získat na všech námi pořádaných turnajích, podle toho kolik dostanete týmů pod sebe. To znamená, čím více týmů, tím více se dá získat bodů, nejvíce tak lze získat na dubnovém WTT, ale může Vás posunout v pořadí i turnaj SUMMER TALENT CUP či CHRISTMAS HOCKEY SERIES. Díky tomu se můžete kvalifikovat na největší dubnový World Talent Tournament. 2 místa v turnaji WTT budeme obsazovat na základě “divoké karty”. Věříme, že tímto přístupem ještě více zvýšíme úroveň námi pořádaných turnajů. Dáme kredit všem, našim partnerům, co to dělají dlouhodobě dobře. Pokud se na některé přes týmový RANGING nedostane, může požádat o divokou kartu. O té rozhodne direktoriát turnaje.
Mittwoch, 19 Juni 2024,

SUMMER TALENT CUP 2024 SE BLÍŽÍ...

Srpnový hokejový program zpravidla nebývá řazen mezi ty nejnaplněnější, a tak jsme se rozhodli přidat další velký turnaj. Summer Talent Cup se taktéž uskuteční v HTC Telč. Čtyři kategorie, osm hracích dnů a ten nejlepší mládežnický hokej u nás. Ročníky 2016, 2015 budou o medaile bojovat v minihokeji, starší kategorie U12, U14 již klasicky na velké. Je to další možnost pro týmy jak si vlepřit RANKING a dostat se na dalží vybrané akce, třeba i dubnový World Talent Tournament.Turnaj, ale může také sloužit týmům jako ideální příprava na nadcházející sezónu, dokonalá organizace a show, na kterou jen tak nezapomenete, to vše můžete čekat od Summer Talent Cupu 2024. Přihlášky: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!, +420 702 131 647

U9 (2016 a mladší) 16-17.8.2024

U10 (2015 a mladší) 18-19.8.2024

U12 (2013 a mladší) 24-25.8.2024

U14 (2011 a mladší) 31.8-1.9.2024

Sonntag, 16 Juni 2024,

Nezapomenutelná hokejová oslava v Telči s Martinem Nečasem a Denisou Křížovou

Ledová plocha se zahalila  do tmy, ve středovém kruhu vzniklo provizorní osvícené studio, kouzelná atmosféra, která hostila tuto mimořádnou hokejovou událost. Do Telče přijel mistr světa Martin Nečas a vítězka PWHL Denisa Křížová. Tento hodinový program s následnou autogramiádou byl plný emotivních momentů, nádherných vizuálních efektů, vzpomínkových videí a poutavých rozhovorů, které přilákaly do hokejové haly obrovský dav fanoušků. Do haly v Telči se vměstnalo přes tisíc fanoušků. Po hodinovém programu následovala autogramiáda.

Montag, 10 Juni 2024,

Dominik Železný míří do Liberce a s ním i Miha Krajnc!

Dva talentovaní hráči akademie se cíleně přesouvají směr Liberec. Když se přijdete podívat na utkání Telče, nelze je přehlédnout. Oba svou hrou baví a výrazně vyčnívají. Pohyb, rychlost, technika, dravost a hokejové myšlení jsou základními dovednostmi, kterými oba udivují. Podívejme se chronologicky na cestu Dominika Železného, který strávil v akademii dvě kompletní sezóny. Nyní se ještě do srpna bude připravovat v programu akademie a samozřejmě bude plně využívat již několikátým rokem všech dovednostních campů Hockey Talent Academy. 

Montag, 3 Juni 2024,

Der Kopf entscheidet über den Erfolg

Die meisten Hockey-Experten sind sich einig, dass die besten Hockey-Spieler in der Geschichte dieses Kollektivspiels seltsam waren, weil sie in der Lage waren, den anderen zwei Schritte voraus zu sein. Sie hatten einen brillanten Hockeysinn, der sie deutlich von den anderen trennte. Wenn Sie nach den erfolgreichsten Spielern in der Geschichte suchen, werden Sie feststellen, dass dieses Element für alle unverzichtbar war.

Samstag, 1 Juni 2024,

Ohne exzellentes Skaten kommt man heute nicht durch!

Abbildung Foto: Sporting News

Seite 1 von 12

Kontakte

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Tschechische Republik

Handy: +420 702 131 647 - Informationen

Handy: +420 775 559 055 - Sporttraining